زندگی در تاپکو

ما بر این باوریم که رضایت و خرسندی کارکنان به عنوان سرمایه‌های انسانی شرکت از محیط کار، نقشی اساسی در رشد و توسعه شرکت دارد. تاپکو تلاش می‌کند با ایجاد یک محیط کاری امن، شاداب و پویا رضایت خاطر کارکنان خود را فراهم آورد تا آنها از سپری‌کردن روزهای خود در شرکت تاپکو لذت برده و در حفظ شرایط ایده‌آل آن بکوشند.

چرا تاپکو را برای همکاری انتخاب کنیم؟

محور موفقیت و تعالی شرکت تاپکو، سرمایه‌های انسانی ارزشمند آن هستند و معتقدیم در محیط کاری سالم و دوستانه و با بهره‌مندی از آموزش‌های حرفه‌ای داخلی و خارجی زمینه‌های بالندگی و ارائه تولید و خدمات در بالاترین استانداردها را که از اهداف اصلی تاپکوست، به ثمر می‌رسانیم. اگر تصور می‌کنید فردی خلاق، متخصص، دارای تفکر انتقادی و حل مسئله و روحیه کار تیمی هستید و از مهارت تعاملی مناسبی بهره‌مندید، تاپکو مکان مناسبی برای حضور شما و رسیدن به اهداف حرفه‌ای تان است. تاپکو در تمام این سال‌های حضور به پشتوانه سرمایه‌انسانی توانمند و متخصص در ادامه مسیر پیشرفت و تعالی مصمم بوده و خواهد ماند. چشم اندازی که تاپکو برای خود و با همراهی شما متصور است، تبدیل شدن به معتبرترین و قابل اتکاترین سازنده انواع توربوماشین ها در ایران و یکی از 5 سازنده اصلی در دنیاست.

فرصتهای همکاری با تاپکو

6 دلیل برای تاپکویی شدن

آشنایی با تاپکویی‌ها

مهران فتوحی زاده

از زمان ورودم به تاپکو هر روز یک موضوع جدید یاد گرفته‌ام؛ من به این موضوع خیلی اعتقاد دارم در جایی که تلاش‌های شما برای مجموعه‌ای که در آن شاغل هستید دیده و مدیریت برای شما ارزش قائل شود بهترین مکان برای رشد و بالندگی است. در تاپکو این ارزش و احترام همیشه مدنظر قرار می‌گیرد .

مریم قاسمی

تاپکو فضای مناسب جهت پیشرفت و کسب تجربه را در اختیار همکاران خود می‌گذارد. فضای باز و ارتباط مستقیم با مدیران ارشد و امنیت شغلی از مواردی هستند که در تاپکو به خوبی دیده می‌شود. پرداخت پاداش و کارانه بر اساس عملکرد دوره‌ای نیز یکی از نقاط قوت فعالیت در مجموعه تاپکو است.

آرین عرب زاده

از زمانی که به تاپکو ملحق شده‌ام اولین موضوعی که مرا تحت تاثیر قرار داد ترکیب نیروی انسانی جوان در یک محیط کاری پویا و دوستانه‌ای بود که میل به پیشرفت و یادگیری در تک تک کارمندان دیده می‌شد. مدیران ارشد دلسوز در مجموعه تاپکو بسیار آینده‌نگر هستند و از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.

حمید گرگان

تاپکو شروع بسیار خوبی برای من بود. در تاپکو در هر مقام و رتبه‌ای که باشید به شما احترام می‌گذارند و همین امر باعث تقویت حس اعتماد به نفس در من شد. در تاپکو میان همکاران حس خوب صمیمیت و رفاقت وجود دارد و این باعث شده است در زمانی که سر کار هستم احساس خستگی نداشته باشم.

علیرضا علیخان

من با داشتن 19 سال سابقه در حوزه صنعت به دنبال فضایی با امنیت شغلی بالا،کار تخصصی و حقوق مکفی و به موقع،محیط کاری بدون حاشیه و مبتنی بر احترام و اعتماد متقابل بودم. وقتی به تاپکو پیوستم تا این لحظه همه مواردی که برایم حائز اهمیت بود برآورده شده است .

پریسا قانونی

در تاپکو این فرصت برای من مهیا شد تا در کنار افرادی با دانش بالا و شخصیت حرفه‌ای، توانمندی‌های خود را ارتقا دهم. در تاپکو با چالش‌هایی روبرو شده‌ام که قبلا فرصت مواجه با آن را نداشتم؛ انعطاف در کار، توزان بین کار و زندگی و زمینه مناسب برای توسعه فردی در تاپکو دست یافتنی است.

فرهنگ کاری در تاپکو

ما در تاپکو در تلاش هستیم محیط کاری پر انرژی و مثبتی را ایجاد کنیم؛ زیرا بر این باوریم یک محیط کاری شاد و آرام می تواند انگیزه خوبی برای ادامه کار باشد، این محیط برای رضایت کارکنان، سلامت و حتی بهره وری در کار، اهمیت زیادی دارد.

پرسش های متداول

فرصت‌های شغلی تاپکو به طور مرتب در وبسایت قرار می‌گیرد. برای اطلاع از این فرصت‌ها به صفحه فرصت‌های شغلی، مراجعه کنید. همچنین بیشتر فرصت‌های شغلی در صفحه لینکدین تاپکو نیز اطلاع‌رسانی خواهد شد.

حقوق پرسنل با توجه به جایگاه شغلی متفاوت است که پس از انتخاب نهایی فرد، در یک جلسه اختصاصی به او اعلام می‌شود.

معمولا با توجه به شغل مورد نظر بین ۱۵ تا ۴۵ روز طول می‌کشد. طولانی‌شدن فرایند به دلیل بالابردن دقت ارزیابی است.

به منظور ارائه درخواست همکاری، به قسمت «ساخت رزومه/ آپلود رزومه» در بخش فرصت‌های شغلی در سایت مراجعه کرده، اطلاعات مورد نیاز را وارد یا رزومه آماده خود را بارگذاری کنید و برای شغل مورد نظر اقدام کنید.

به محض ثبت اطلاعات از طریق وبسایت، ایمیلی مبنی بر ثبت موفقیت‌آمیز رزومه دريافت خواهيد كرد.

خیر، رزومه‌ها بر اساس ویژگی‌ها و شایستگی‌های عمومی و تخصصی مورد نیاز شغل بررسی و اولویت‌بندی می‌شوند و متقاضیان بر اساس اولویت به مصاحبه دعوت می‌شوند.

چنانچه رزومه شما پس از بررسی در اولویت‌های بالا برای مشاغل مرتبط باشد، حداکثر یک ماه پس از درخواست همکاری با شما تماس حاصل خواهد شد. در صورتی که حداکثر یک ماه پس از ارسال درخواست تماسی گرفته نشود، احتمالا رزومه شما در اولویت‌های استخدام نبوده است

در مصاحبه فنی درباره دانش، مهارت و تجربیات شما در زمینه شغل مورد نظر پرسیده می شود. در مصاحبه رفتاری در مورد رفتارهای حیاتی شرکت و همچنین شایستگی‌های رفتاری مخصوص به شغل مورد نظر پرسیده می‌شود.