5 -02 68 15 44 (021)

درباره ما

شرکت تجهیز ارگ پارسیان (تاپکو) فعالیت خود را از سال 1387 در حوزه مهندسی، ساخت، تأمین و خدمات پس از فروش تجهیزات دوار آغاز نمود و با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و چیره دست در این حوزه،  توانست در کوتاه زمانی به یک برند شناخته شده تبدیل گردد.
راهبرد اصلی تاپکو در زمینه تجهیزات دوار، بومی‌سازی محصولات دانش محور و پرکاربرد در کشور، تطبیق محصولات و خدمات با نیازهای مشتریان و ارائه راهکارهای جامع و فراگیر برای رفع نیازمندی‌های صنایع وابسته می‌باشد، بر همین اساس تاپکو در گستره ساخت این تجهیزات، با رعایت دقیق اصول مهندسی و بهره‌مندی از دانش و فن‌آوری روز و تعامل با سازندگان پیشرو دنیا، در این عرصه پا نهاده است.
هم اکنون تاپکو در قامت یک شرکت دانش‌بنیان و از اعضای اصلی انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت (استصنا) توانایی طراحی، ساخت، نصب، راه‌اندازی و انجام تمامی تعمیرات اساسی برای انواع فن و بلوئرهای سانتریفوژ، کمپرسورهای سانتریفوژ و توربواکپسندرها را دارا می‌باشد.
واحد تحقیق و توسعه این شرکت به عنوان بنیادی‌ترین بخش شرکت، ضمن گسترش و بهینه‌سازی محصولات خود، در حال کار بر روی توسعه فناوری طراحی و ساخت سایر توربوماشین‌ها از جمله توربین‌های گاز و توربین‌های بخار می‌باشد.
افزون بر موارد یاد شده که تاپکو به طور مستقل نسبت به تولید آنها اقدام می‌نماید، این شرکت توانایی پکیجینگ و تست انواع پمپ‌ها، با همکاری سازندگان معتبر بین المللی را دارد.
محصولات تاپکو علاوه بر بازار داخلی، هم اکنون در بازارهای فرامرزی از جمله عراق، روسیه و کشورهای حوزه CIS وارد گردیده است.