5 -02 68 15 44 (021)

شرکت دانش بنیان تاپکو (تجهیز ارگ پارسیان )

درباره ما
شرکت تجهیز ارگ پارسیان (تاپکو) فعالیت خود را از سال 1387 در حوزه مهندسی، ساخت، تامین و خدمات پس از فروش تجهیزات دوار آغاز نمود و با بهره گیری از نیروهای متخصص و چیره دست در این حوزه،  توانست در کوتاه زمانی به یک برند شناخته شده تبدیل گردد.
راهبرد اصلی تاپکو در زمینه تجهیزات دوار، بومی سازی محصولات دانش محور و پرکاربرد در کشور، تطبیق محصولات و خدمات با نیازهای مشتریان و ارائه راهکارهای جامع و فراگیر برای رفع نیازمندی های صنایع وابسته می باشد، بر همین اساس تاپکو در گستره ساخت این تجهیزات، با رعایت دقیق اصول مهندسی و بهره مندی از دانش وفن آوری روز و تعامل با سازندگان پیشرو دنیا،  در این عرصه پا نهاده است.
هم اکنون تاپکو در قامت یک شرکت دانش بنیان و از اعضای اصلی انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت (استصنا) توانایی طراحی، ساخت، نصب، راه اندازی و انجام تمامی تعمیرات اساسی برای انواع فن و بلوئرهای سانتریفوژ، کمپرسورهای سانتریفوژ و توربواکپسندرها را دارا می باشد.
واحد تحقیق و توسعه این شرکت به عنوان بنیادی ترین بخش شرکت، ضمن گسترش و بهینه سازی محصولات خود، در حال کار بر روی توسعه فناوری طراحی و ساخت سایر توربوماشین ها از جمله توربین های گاز و توربین های بخار می باشد.
افزون بر موارد یاد شده که تاپکو به طور مستقل نسبت به تولید آنها اقدام می نماید، این شرکت توانایی پکیجینگ و تست انواع پمپ ها ، با همکاری سازندگان معتبر بین المللی را دارد.
محصولات تاپکو علاوه بر بازار داخلی، هم اکنون در بازارهای فرامرزی از جمله عراق، روسیه و کشورهای حوزه CIS وارد گردیده است.