5 -02 68 15 44 (021)

ارزش‌های تاپکو

ارزش‌های تاپکو: Our Values

ارزش‌ها پایه و اساس فرهنگ هر سازمانی است و توافق ما گروه تاپکویی‌هاست در بیان این‌که به چه رفتارهایی پایبندیم و چگونه کار می‌کنیم. این ارزش‌ها کمک می‌نماید تا در کنار هم شرکتی بسازیم که همه به حضور در آن افتخار کنیم. این ارزش‌ها از طریق کانال‌های ارتباطی شرکت از جمله وب‌سایت به معرض دید ذینفعان گذاشته خواهد شد. شرکت تاپکو در تلاش است تا فرهنگ سازمان را بر اساس این ارزش‌ها توسعه دهد. این رفتارها جهت مشترکی برای همه همکاران و خط‌مشی‌ و دستورالعمل‌هایی برای رفتارهای روزانه ما ارائه می‌دهد.
ما بر این باوریم که ارزش‌های تاپکو در قالب چهار گروه قابل ترویج است. ارزش‌هایی که شکل دهنده نحوه رفتار ما در مواجهه با مشتریان داخلی و خارجی می‌باشد.


مرامنامه تاپکو : Code of Conduct

 1. ما بر این باوریم که رعایت حقوق انسانی و معیارهای اخلاقی در روابط کاری از مهم‌ترین اصول برای پیوند و انسجام ما تلقی می‌شود و تمام سعی‌مان را خواهیم کرد که به آن پایبند باشیم و رفتارهایی متعالی و مملو از احترام را در قبال یکدیگر داشته باشیم.
 2. نظم، انضباط و پوشش مناسب و حرفه‌ای از مواردی است که خود را متعهد به رعایت آن در تمامی شئون کاری می‌دانیم.
 3. ما همواره سعی میکنیم که با ارتقای فرهنگ کار گروهی متکی برصداقت، احترام و اعتماد متقابل و تعلق کاری درجهت بهبود عملکرد سازمانی گام برداریم و در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.
 4. ما معتقدیم که شایسته سالاری اصل اساسی در استخدام، ارتقا و رشد افراد در سازمان می باشد و از این رو بنای تمامی مراحل رشد و توسعه افراد چه در انتخاب و چه ادامه همکاری با افراد، شایستگی است.
 5. در تمامی حالات مختلف باور داریم که باید مسئولیت پذیری و وفاداری نسبت به سازمان را در دستور کارمان قرار دهیم و برای تحقق این مساله همواره منافع سازمانی را به منافع فردی خودمان ترجیح خواهیم داد.
 6. در تمام مدت همکاری رعایت اصول و قوانین رایج در کشور و همچنین قوانین نهادینه شدن در سازمان جزو اولویت‌های ما بوده و پایبندی به آن در تمامی شئون زندگی حرفه‌ای سرلوحه کارمان قرار می‌گیرد.
 7. قوانین وضع شده مثل رعایت حداقل سن قانونی برای استخدام، ساعات کاری مجاز و پرداخت‌های قانونی مقرر شده، جزء اصول ما می باشند.
 8. ما بر این باوریم که مشتری مداری در همه حال جزء الزامات کاری ما بوده و رعایت آن از ضرورت‌های غیر قابل انکار تلقی می‌شود. از این رو در تمامی موارد کاری احترام و حفظ حقوق مشتریان در دستور کار ما قرار دارد.
 9. در ارائه خدمات و محصولات با کیفیت و تلاش برای ارتقای مستمر آن می‌کوشیم و افتخار می‌کنیم که با تمایز و کیفیت در خدمات و محصولات از سایر رقبا پیشی بگیریم.
 10. انتقاد، اظهارنظر و پیشنهاد از سوی مشتریان و همکاران را مشتاقانه ارج می‌نهیم و یقین داریم این اظهار نظرها و انتقادات فرصت‌های راهبردی برای بالندگی و بهسازی فرآیندهای درون سازمانی است و از آن می‌توانیم برای تقویت شرکت در تمامی فضاهای کاری بهره ببریم.
 11. از مهم‌ترین موضوعاتی که به آن باور داریم رعایت الزامات قانونی و اصول اخلاقی در مناقصات و پروژه‌ها و شفافیت کامل در پاسخگویی و ارائه اطلاعات درست و مناسب به ذینفعان است.
 12. نسبت به رازداری و عدم افشای اطلاعات محرمانه شرکت و مشتریان به سایرین نهایت تلاش را خواهیم کرد.
 13. برای پیشبرد اهداف سازمان و سودآوری بیشتر از تخلفات معمول دوری کرده و همواره سعی خواهیم کرد بدون تخریب رقبا محیط رقابتی سالمی را فراهم نماییم.
 14. توسعه فردی یکی از اصولی است که تک تک ماها برای آن تلاش خواهیم کرد و در این راستا برای تقویت خلاقیت، نوآوری و توسعه مستمر دانش خود تلاش خواهیم کرد.
 15. در انتقال دانش و مهارت‌های خود به همکاران سخاوتمندیم و معتقدیم بهترین راه افزایش یادگیری انتقال آن به دیگران است.
 16. از شایعه‌سازی، تهمت، غیبت و سایر رفتارهای مخربی که صمیمیت و اعتماد همکاران را سست نماید پرهیز می‌کنیم و برای ارتقای فرهنگ سازمانی سازنده نهایت کوشش را به خرج خواهیم داد.
که در کنار فراهم سازی محیطی ایمن و سالم، احترام به محیط زیست و منابع انرژی این سرزمین، باور و تعهد قلبی ما به شمار می‌آید و برای حفظ و استفاده بهینه از آن نهایت تلاش‌مان را خواهیم کرد.